music ♥

czwartek, 12 lipca 2012

imaginy JJ part 5 Xxx

#1

Dodajesz filmik, w którym śpiewasz piosenkę "More Than This". Masz już miliony wyświetleń.Widzisz komentarze a w jednym z nich pytanie o nawiązanie współpracy z 1D.Dzwonisz pod telefon podany w komencie i dowiadujesz się o spotkaniu.Następnego dnia biegniesz na spotkanie do Starbucks'a. Spotykasz tam Nialla, rozmawiacie i w końce podpisujesz z nimi umowę.Spędzacie ze sobą mnóstwo czasu.Po kilku miesiącach nagrywacie płytę.Bardzo lubisz Niallerka ale dowiadujesz się o tym że jest on zajęty.Jesteś wkurzona i zła bo chłopak narobił Ci nadziei.Nie odbierasz od nikogo telefonów.Całe 1D było kilka razy pod twoim domem lecz nie doszło do spotkania gdyż nie wpuszczałaś ich do domu.Nie wytrzymujesz i postanawiasz popełnić samobójstwo.Szykujesz sobie kąpiel z różami i bąbelkami.Przy wannie masz butelkę wina i opakowanie tabletek przeciwbólowych.Wchodzisz do wanny .Czekasz 5 minut i już chcesz połknąć lekarstwa , ale do łazienki wbiega Horan, zabiera do ciebie proszki.Przytula cię jak najmocniej i wyjmuje z wanny.Nakłada na ciebie ręcznik i tłumaczy ,że to nie jego dziewczyna tylko siostra cioteczna.Całujecie się a ty rozmyślasz nad tym jak jakieś popaprane kłamstwa mogą wszystko zniszczyć.

#2

Ukończyłaś 18 lat i chcesz zdać prawko.Jesteś już umówiona z instruktorem na jazdy.Przychodzisz do szkoły i spotykasz tam gościa w okularach, ubranego w bluzke w paski i czerwone spodnie.Gapisz się na niego a on widząc to puszcza do ciebie oczko.Ty jak zwykle spalasz buraka.Przychodzi do ciebie twój instruktor i mówi że tamten gość będzie twoim instruktorem gdyż chcą sprawdzić jego umiejętności.Idziecie z chłopakiem do Yarisa.
-To ja jestem Louis,ale chyba wiesz kim jestem?-zapytał
-[t.i.].Jesteś moim instruktorem?
-Ehh... widzę jednak,że nie każdy słuchasz One Direction.W każdym raziem ja śpiewam w tym zespole, a oprócz tego będe cię uczyć jazdy.-powiedział zasmucony
-Coś czuje że będe musiała zacząć zmieniać swój gust muzyczny.
Chłopak zaśmiał się i rozpoczełaś zdawkę.

#3

Chcesz popełnić samobójstwo bo dowiedziałaś się że twoja połówka była z Tobą dla kasy. Kupujesz w monopolowym 4 butelki Jacka Danielsa i butelke cytrynówki Lubelskiej.Idziesz na most aby się z niego rzucić.Wypalasz 4 papierosy i wypijasz butelke cytrynówki oraz troche whiskey.Powoli szykujesz się do skoku.
-Poczekaj na mnie!!!- krzyknął jakichś gość.Był to Zayn Malik we własnej osobie.
-A ty co?!Życie ci nie miłe gwiazdko popu?Perrie cię wykiwała?
-Też jestem człowiekiem, popełniam błędy.Jak masz na imie?
-{t.i.}.Ale ja nie jestem tu po to aby nawiązać nowe znajomości , właściwie chce je zerwać.
-Dobra młoda daj alko.
Podajesz mu butelki a on wrzuca je do wody.
-Co ty człowieku odwalasz?!
-Ratuje ci życie piękna.
Łapie cię za biodra i zarzuca na ramie.Odchodzicie jakies 500 m.
-Moje życie i tak dobiegnie końca.
-Nie dobiegnie bo od dziś jestem twoim bodyguardem.
Śmiejecie się i razem  idziecie do baru.


#4

Wygrałaś sesje zdjęciową do magazynu stworzonego przez Eleanor Calder.Poznajesz ją a ona przedstawia ci fotografa i pare innych osób, które zadbają o twój wygląd.
-Masz już piękną fryzurę i makijaż więc zaczynamy od sesji w bikini.- powiedziała Eleanor
Nagle przychodzi 5 chłopaków a jeden z nich podchodzi do Elki i całuję ją na przywitanie.Chłopaki zaczeli udawać że rzygają co cię rozśmieszyło.Zauważyłaś że lokowaty przyszedł z Caroline Flack.Chłopaki zaczeli gwizdać na twój widok.Harry dostał za to w twarz od Flackowej.Kolejna sesja była w bieliźnie.Wychodzisz ubrana w bieliznę.Chłopakom gęby opadają.
-Ta laska jest dziś moja!Kochanie, mogę się dziś zarezerwować?- zapytał Zayn
-Jak ładnie poprosisz- puszczasz mu oczko
-[t.i.] masz ładniejsze ciało niż niejedna modelka!
Twoja sesja wyszła zachwycająco, nawet fotograf poprosił o twoje namiary.Nadszedł czas na sesje Caroline.Najpierw wystąpiła ona w samym futrze ale miała odsłonięte nogi.Chłopaki zostawili to bez komentarzy.Gdy doszło do sesji w bieliźnie chłopaki nie wiedzieli co powiedzieć.Caroline nie miała wogóle biustu a na jej tyłku było od cholery cellulitu.
-Dzięki chłopaki, ale już przestańcie się tak gapić, bo się zawstydzę.
Po całym dniu pracy Hazza pożegnał się z Caroline chociaż ta chciała zaprosić go do siebie.Poszliście do klubu i wspaniale bawiliście się w 7.Najpierw tańczyłaś kilka nutek z Calder.Byłyście już trochę wstawione więc wasze tańce prędzej wyglądały jak macanki.Zauważyłaś że Hazza wybiega z klubu wkurzony.Wybiegasz za nim.
-Hazza co się dzieje?
-Kim ty jesteś?! Ja nie wiem co mam zrobić żeby tylko zwrócić twoją uwagę a ty się uganiasz za Eleonor!Ty jesteś lesbijką?!
-Pojebało?!Człowieku alko nam dowalił do mózgu ale ja chyba nie muszę się tłumaczyć bo ty chyba wiesz jak to jest.Nie jestem lesbijką dla twojej wiadomości zasrany królewiczu w trampkach!
Żegnasz wszystkich i mówisz że źle się czujesz.Łapiesz taksówkę.Ciągle czujesz jakby ktoś cię śledził.Wychodzisz z auta i szukasz kluczy.
-Czy to przypadkiem nie panienki klucze?
Myślisz znowu ten zasraniec.
-Dobra daj je!
-Coś za coś!Muszę coś dostać.
-A chcesz albo oberwać w liścia albo w Hazzacondę?!
-Nie ma prezentu nie ma kluczyków.- macha ci nimi przy oczach
Dobra co tam szkodzi.Zresztą i tak odwali się potem.
Pocałowałaś go delikatnie w usta , potem zmienił się on w namiętny pocałunki.Hazza podnosi cię za uda i idziecie na góre i tam przeżywasz swój pierwszy raz z chłopakiem, który następnego dnia wyznaje ci miłość i jesteście razem.

***********************************************************************************
Takie tam imaginki, może ten ostatni taki dziwny ale to przez zwiększony poziom "Party Hard" w moim mieście.Czuje że te wakacje będą zajebiste.Nie tylko dzięki tym imprezom ale także dzięki temu że czytacie bloga i że on wogóle powstał.

Jula .xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz